Pianta Hakkında

Hakkımızda

Firmamız 2004 yılında kurulmuş olup, faaliyet alanını modern koltuk ve oturma gruplarını konsept olarak benimsemiştir.

2011 yılından itibaren 45 çalışanı ve aylık 350 grup üretimiyle kendini yenileyen yüzü, modern pankuru, müşteri ilişkilerine verdiği ve satış sonrası hizmet kalitesinde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Her yıl yeni eklenen modellerimizle Ar-Ge çalışmalarımızla, gelecekteki üretim ve satış kalitesiyle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini daha da artırmak hedeflerimiz arasındadır.

Pianta Collection’un deneyimi ile en üstün kalitede üretiyoruz. Uzun süre kullanımda koltuğunuzun ilk formunu ve kalitesini bozmaması için yüksek dansite süngerler, kaliteli kumaşlar kullanıyoruz. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş ve bütünleştirilmiş tek parça yapısı ile formunu ve kalitesini uzun yıllar korur.Sıradışı ve ergonomik ürünler üreterek, yüksek hizmet kalitesi anlayışı ile hizmet veriyoruz...

Pianta Koltuk

Pianta Collection, Türkiye ve dünyada kalitesine güvenilen, saygın ve lider şirket olmayı, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlayarak samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmayı, gelişime açık kimliğiyle kendisini sürekli yenileyerek üretim kalitesini yükseltmeyi hedefler.

Sektörde yer alan bir çok firmanın aksine ürünlerimizin çok büyük bir yüzdesi kendi fabrikalarımızda kendi çalışanlarımız tarafından imal edilip sizlere ulaştırılmaktadır. Bu durum ürünlerin hazırlanış etaplarında büyük bir titizlikle üretilmesine ve aynı hassasiyetle sizlere ulaşmasındaki güvencemizdir.